Menu

Media intelligence

monitoring a analýza médií

pro budování značky

pro měření a analýzu médií

s monitoringem druhé generace

Lepší monitoring tisku, online, rádia a televize v Česku i na Slovensku. Sledujte noviny, časopisy, rádia i televize nebo celý online svět. Oslovujte média, reagujte, měřte, analyzujte a budujte svou značku. Monitora vám maximálně usnadní práci.

Vyzkoušet zdarma

Z Monitory se stává Mediaboard


Vyzkoušet Monitoring podcastů
Nový Monitoring podcastů posune možnosti vašeho PR.
#
Firma

Porovnejte se s konkurencí, dostaňte svá témata do médií.

#
PR agentura

Zefektivněte si práci a mějte věci pod kontrolou.

#
Tiskový mluvčí

Získejte časový a informační náskok.

#
Veřejná správa

Zjistěte, co o vás píšou v médiích. Monitoring na míru státní správě.

Monitoring, se kterým
vám nic neuteče

Vše podstatné, co se v Česku a na Slovensku napíše, natočí nebo namluví, najdete na jednom místě. Přehledně a s aktualizací v reálném čase.

 

Nejvíce zdrojů na trhu

Spolupracujeme se všemi významnými mediálními domy v Česku i na Slovensku. Máme nejširší portfolio sledovaných titulů, a to v tisku, online, TVR i sociálních sítích.

#

Užitečné reporty
a pokročilá analytika

Přečtěte si report do 5 minut od zveřejnění článku nebo jako denní souhrn. Monitora připraví data tak, že pochopíte všechny souvislosti. Využívejte přehledné grafy, porovnávejte mediální data s konkurencí a posílejte vlastní reporty přímo z aplikace.

#

Zjistit více o analýze a měření

Monitoring sociálních sítí

Získejte přehled o vnímání vaší značky v on-line světě díky SocialMonitora. Sledujte, filtrujte a analyzujte články, příspěvky, komentáře, tweety, posty, statusy, video blogy i diskuze.

#

Zjistit více o monitoringu soc. sítí

Databáze novinářů

Zjistěte, kteří novináři se věnují vašemu odvětví nebo kdo nejčastěji píše o vaší konkurenci. Využívejte databázi autorů a sestavte si medialist, abyste se svými výstupy oslovili ty správné novináře.

25 % českých PRistů přešlo v posledních letech k Monitoře.
Díky nám dělají práci rychleji, chytřeji a lépe. Zkuste to i vy.

Konečně, za zkoušku nic nedáte.

 

 

Vyzkoušet Monitoru zdarma

Reference

Monitoru si oblíbily agentury, firmy i úřady…

monitora reference

Monitora v České Spořitelně

Ukázat další reference

Monitora je pro nás spolehlivý partner nejen v oblasti monitoringu médií, ale také monitoringu sociálních sítí. V rámci spolupráce s Monitorou oceňujeme zejména široké pokrytí monitorovaných zdrojů, přehledné zpracování výstupů a osobní přístup.

Andrea Trudičová, Specialista komunikace a PR

Pravidelné monitoringy od společnosti Monitora se staly nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní zprávy a informace z trhu, které nás zajímají. Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc.

Pavla Hobíková, PR manažerka

S Monitorou se fantasticky spolupracuje, mají skvělý servis hodný 21 století. Vždy vstřícně a ochotně komunikují a s jejich aplikací dokáže pracovat skutečně každý, protože je velmi intuitivní.

Pavla Brožková, Public Relations

Monitora je naším partnerem už více než rok. Pomáhá nám vysvětlovat neziskovým organizacím zásady sběru dat a jejich využití, přibližuje práci v mediálním světě. Nabízené služby můžeme doporučit. Práce s aplikací je intuitivní a uživatelsky příjemná. Výborně funguje i uživatelská podpora. Zástupci Monitory  také vystupují na našich konferencích.

Monika Jindrová, ředitelka

Monitoru používáme již několikátým rokem, naprosto nám vyhovuje, neboť každý den nám dost usnadňuje práci. Velmi si ceníme také toho, že Monitora bývá často modernizována. Rádi tak využíváme její nové funkce, které pomáhají ke zrychlení naší práce a větší efektivitě.

Jitka Schmiegerová, Junior PR Manager

Monitoru v Czechitas používáme denně. Je to skvělý nástroj k monitoringu výstupů v médiích. Dokonalý zákaznický servis se pro Monitoru stal standardem, takže jakmile máme jakýkoliv dotaz, vím hned na koho se obrátit a on náš požadavek vyřeší opravdu rychle. Monitora je pro nás jednoznačnou volbou.

Jan Schönbauer, Public Relations

Zatímco dříve jsem začínal den přečtením zpravodajských serverů, od chvíle, co využíváme monitoring Monitory je první, co si každý den přečtu, každodenní souhrn v emailu. I na telefonu si prohlédnu všechno, co potřebuji vědět, co se píše o nás, o konkurenci i o tématech, která mne zajímají, a která si mohu díky aplikaci snadno kdykoliv nadefinovat.

Petr Jansa, Vedoucí oddělení styku s veřejností

S Monitorou je skvělá spolupráce! Cením si profesionality poskytovaného servisu – kvalitní přehled publicity je základ práce píáristy. V případě Monitory ještě doplněný přehlednou aplikací. Vážím si osobního přístupu a vstřícnosti, s jakou řeší individuální požadavky. Flexibilitu skutečně oceňuji, ta je pro dynamiku Rohlíku nezbytná :).

Zdeňka Svoboda, Head of PR

Aktuální informace o tom, co se o společnosti píše, jsou základem mé práce. Díky komplexnímu monitoringu jsem v obraze nejen já, ale i všichni mí kolegové. Důležité je pro nás i nastavení alertů u nadefinovaných zpráv po celých 24 hodin. A v neposlední řadě oceňuji možnosti analýz a zpracování dat v přehledné a intuitivní aplikaci.

Tomáš Kubík, Manažer komunikace

Další mediální služby, které pro vás zajistíme

#
Krizový monitoring
Ukázat více
#
Mediální reporting
Ukázat více
#
Mediální poradenství
Ukázat více
#
Mediální analýzy
Ukázat více