Menu

Automotive

Nejpokrokovější monitoring automotive médií, jaký tady kdy byl.

Pokrýváme nejvíce auto-moto titulů, včetně audiovizuální tvorby, v Česku i na Slovensku. Monitora 24/7 sleduje všechna automotive média a na důležité články nebo zmínky o vaší značce vás ihned upozorní SMS notifikací. Aplikace je srozumitelná a intuitivní, většinu dat získáte na jedno kliknutí.

Auto-moto tituly

Monitora hlídá vše, co se o vás řekne nebo napíše tam, kde nemáte nad zmínkami kontrolu. Pokrýváme nejen české, ale také zahraniční tituly včetně tisku. Zprávy z on-line zdrojů dostanete „na stůl“ do 5 minut od vydání. 

Auto-moto novináři

S Monitorou se vám otevřou dveře do největší databáze českých a slovenských novinářů, včetně těch se zaměřením na auto-moto. V tzv. feedu je najdete seřazené od těch nejaktivnějších včetně jejich dosavadní práce, kontaktů nebo médií, pro která píší.

profily-autoru
TVRko
TVR alerty

Televizní a rozhlasové vysílání nejen posloucháme, ale také strojově sledujeme. Jako jediní ve střední Evropě. Jakmile se ve vysílání v titulkách objeví sledované jméno nebo firma, pošleme vám během pár minut celou nahrávku.

Relevantní monitoring

V automotive bývá těžké vyfiltrovat jen ty skutečně relevantní zprávy. Monitora vám díky real-time monitoringu a chytře nastaveným reportům dodá výstupy očištěné o nepodstatné články. Získáte jen ty informace, které pro PR opravdu potřebujete.

monitoring-medii
pokryti
Monitoring sociálních sítí

Už se nebude mluvit o vás bez vás. Sledujeme tisk, on-line média, televizní a rozhlasové vysílání, sociální sítě, diskuze, blogy a mikroblogy. A o všem důležitém vás informujeme.

Manažerská shrnutí

Jak si vaše automobilka vede, vám shrneme v denním nebo týdenním manažerském reportu. Najdete v něm vše důležité, co se o vás napsalo nebo řeklo. Stručně, jasně a výstižně.

upozornění
Reporting na míru

Sdílejte s kolegy nebo dealery pozitivní výsledky, úspěchy i zásadní informace. Připravíme pro vás přehledný reporting na míru nebo pravidelný mediální sumář pro každého dealera a jeho zaměstnance.

Analytické reporty a analýzy

Měsíční, kvartální nebo jednou za rok? Mediální analýzy nebo přehledné reporty lze vytvářet přesně dle vašich potřeb. Nechte si zpracovávat přesné individuální analýzy svých i konkurenčních mediálních výstupů.

analyza-konkurence
Vyzkoušet zdarma
Zkuste monitoring médií speciálně vyladěný pro automotive.