Menu

Farmacie

Pokrýváme nejvíce zdravotnických a farmaceutických titulů, včetně audiovizuální tvorby, v Česku i na Slovensku. Monitora nepřetržitě sleduje všechna významná média a na důležité články nebo zmínky o vaší značce vás ihned upozorní. Aplikace je přehledná a intuitivní, většinu dat získáte na jedno kliknutí.

Relevantní monitoring

Ve zdravotnictví je někdy těžké vyfiltrovat jen ty skutečně relevantní zprávy. Monitora sleduje mediální prostředí v reálném čase. Díky chytře nastaveným reportům vám dodá výstupy očištěné o nepodstatné články a zmínky. Získáte jen ty informace, které skutečně využijete.

monitoring-medii
Nejširší pokrytí farmaceutických titulů

Monitora pokrývá nejvíce farmaceutických zdrojů u nás i v zahraničí, a to včetně tisku. Důležité zprávy z on-line zdrojů dostanete „na stůl“ do 5 minut. 

Analytické reporty a analýzy

Analýzy a reporty pro vás zpracujeme na míru. Jak často vám je pošleme, to si určíte vy sami. Naši mediální analytici pro vás zpracují individuální analýzy, které mohou zahrnovat i srovnání s konkurenčními firmami.

monitoring-soc-siti2
Reporting pro kolegy na míru

Sdílejte s kolegy nebo nadřízenými stěžejní informace z vašeho oboru nebo o vaší firmě. Pochvalte je za pozitivní zmínky v médiích nebo informujte svůj tým, jak si vedete. Připravíme pro vás přehledný reporting na míru nebo pravidelný mediální sumář.

Monitoring sociálních sítí

Sledujeme všechna zákoutí internetu od sociálních sítí přes diskuze pod články až po mikroblogy. Jakmile o vás nebo sledovaném klíčovém slovu padne zmínka, hned se to dozvíte.

obsah-v-kontextu
TVRko
TVR alerty 2.0

Televizní a rozhlasové vysílání nejen posloucháme, ale také strojově sledujeme – jako jediní ve střední Evropě. Pokud se ve vysílání objeví například ministr zdravotnictví nebo farmaceutická firma (i když jen v titulkách), během pár minut vám pošleme celou nahrávku.

Shrnutí pro manažery

Jak si vaše farmaceutická firma vede, vám shrneme v denním nebo týdenním manažerském reportu. Najdete v něm vše důležité, co se o vás napsalo nebo řeklo v médiích. Žádný balast, jen důležitá data a čísla, která potřebujete.

srhntuí
Vyzkoušet zdarma
Zkuste monitoring médií vyladěný pro farmaceutický trh.