Menu

Monitora a Díky, že můžem

Díky, že můžem je spolek tvořený třemi desítkami studentů a mladých lidí. Organizují největší listopadové oslavy svobody známé jako Korzo Národní. Spolku se podařilo utvořit tradici občanských a kulturních oslav sametové revoluce přímo na Národní třídě. Společně s ostatními chtějí říct „Díky, že můžem” všem těm, kteří se zasloužili o to, že dnes žijeme ve svobodné společnosti.


Monitora pomáhá spolku Díky, že můžem:

042-diagram

Získávat důležitá čísla a podklady pro grantové žádosti
a soutěže

042-target-01

Mít komplexní přehled o mediálním obrazu oslav
17. listopadu

Monitorovat dění ve společnosti, mít přehled o současných tématech a náladách

Volba

Díky, že můžem se postupně vyvíjí a profesionalizuje. S tím přišla potřeba účinného monitoringu médií a volba jasně padla na Monitoru. „V porovnání s ostatními monitorovacími systémy na českém trhu nám Monitora přišla uživatelsky nejvstřícnější a nejvíce progresivní. S radostí ji tak využíváme od roku 2019,“ vysvětluje rozhodnutí Martina Plesníková, PR manažerka spolku Díky, že můžem.

V roce 2021 se nezisková organizace Díky, že můžem účastnila dvou oborových soutěží. V cenách Lemur si odnesli první místo v kategorii Politika, státní správa a neziskový sektor. Z vítězství se mohli těšit také v soutěži Zlatý středník v kategoriích Kreativní idea a Neziskový sektor. „Díky Monitoře nám neunikla žádná zmínka v médiích a mohli jsme z pohledu medializace úspěšně konkurovat jiným projektům,“ pochvaluje si využití monitorovacích nástrojů Martina Plesníková.

Monitora šetří čas v běžném pracovním dni.

To pomáhá neziskové organizaci efektivně využívat své zdroje, především ty lidské.

Pokladem každého PRisty jsou jeho mediální kontakty. Dříve bylo jejich získání obtížné, s Monitorou je to ale snadné:
Díky funkci Medialist máme doslova na pár kliknutí přehled o nejaktivnějších novinářích, kteří se našim tématům věnují. Tiskové zprávy tak můžeme zasílat na správné kontakty a zařadit je do svých interních medialistů,“ říká Martina Plesníková, PR manažerka Díky, že můžem. 

S Medialistem neposíláte své mediální výstupy náhodně vybraným novinářům, ale oslovíte jen ty, kteří vám zprávu s velkou pravděpodobností vydají. Databáze obsahuje desetitisíce kontaktů na novináře z České republiky a Slovenska. Díky pokročilé filtraci, podrobným profilům a přehledně seřazeným výstupům snadno najdete ty novináře, které potřebujete.

„Ze všeho nejraději mám ale mobilní aplikaci Monitora, díky které mám všechny důležité informace vždy po ruce. Nemusím se bát, že by mi něco uniklo i díky okamžitým upozorněním. Aplikace navíc funguje stejně spolehlivě jako desktopová verze a je pro uživatele přehledná.

Přečtěte si více o  Díky, že můžem →

#

Martina Plesníková
PR manažerka
Díky, že můžem


Řešení

Analytika pro vyhodnocení našeho eventu

"Monitora nám pomáhá monitorovat společenský ohlas v médiích. Podklady nám slouží při psaní grantových žádostí, jejichž úspěšné podání je pro pořádání oslav na Národní třídě zásadní."

Medialist poskytuje přehled o aktivních novinářích

"Doslova na pár kliknutí máme přehled o nejaktivnějších novinářích, kteří se věnují našim tématům. Tiskové zprávy díky tomu můžeme zasílat na správné kontakty a zařadit je do svých interních medialistů."

Monitorování veškerých zmínek v médiích

"V cenách Lemur jsme si odnesli první místo v kategorii Politika, státní správa a neziskový sektor. Z vítězství jsme se mohli těšit také v soutěži Zlatý středník v kategoriích Kreativní idea a Neziskový sektor. Díky číslům z Monitory jsme mohli z pohledu medializace úspěšně konkurovat jiným projektům."

Okamžitý přehled díky mobilní aplikaci

"Díky mobilní aplikaci mám všechny důležité informace vždy po ruce. Nemusím se proto bát, že by mi něco uniklo. V tom mi pomáhají okamžitá upozornění.

Aplikace navíc funguje stejně spolehlivě jako desktopová verze, je pro uživatele přehledná a její ovládání je intuitivní."

Vyzkoušet zdarma
Vyzkoušejte si Monitoru na dva týdny zdarma a bez závazku.