Menu

Monitora na portálu Heureka

Heureka je největší portál zaměřený na srovnávání cen v českém online prostoru. Okolo tří milionů lidí každý měsíc vyhledá nějakou položku pomocí portálu Heureka, aby získalo představu o rozdílech v cenách stejného produktu v různých internetových obchodech. Celkově se jedná o jeden z deseti nejnavštěvovanějších českých webů.


Monitora pomáhá portálu Heureka:

Neustále sledovat mediální obraz společnosti

042-target-01

Mít přehled o aktuálním dění
v oboru

042-diagram

Vytvářet podrobné měsíční analýzy komunikace

„Bez kvalitního monitoringu si už nedovedeme představit naší práci,“ říká Adéla Berková. „Každé ráno začínáme vždy manažerským shrnutím od Monitory. Okolo osmdesáti lidí od vrcholového managementu až po běžné zaměstnance tak každý den získává přehled o relevantních událostech zachycených v českých a slovenských médiích. Náš monitoring nyní plánujeme rozšířit i pro chorvatský a maďarský mediální trh.“

Kromě každodenních manažerských shrnutí připravuje Monitora i měsíční analýzu, která je šitá na míru potřebám Heureky. „Oceňujeme, že analytici Monitory pružně reagují na naše požadavky,“ říká Adéla Berková. Za nejdůležitější sledované parametry považují počet článků, mediální dopad a porovnání s konkurencí. „Díky monitoringu můžeme upravovat naši komunikaci směrem k zákazníkům či způsob naší reprezentace v médiích. Jsme tak efektivnější a máme neustálý přehled, co se o nás píše a co se děje na trhu.“

Monitora nám pomáhá
pružně reagovat na dění ve světě e-commerce.


Co oceňujeme

Manažerské shrnutí jako informační start každého dne

"Sledujeme velká množství témat a máme mnoho výstupů. Proto jsou pro nás klíčová tzv. manažerská shrnutí, která pro nás vypracovává mediální analytik z Monitory. Každý den tak klíčoví Heurečani dostanou přehled toho nejdůležitějšího."

Neustálý přehled díky dashboardům

"Přehledné dashboardy nám umožňují sledovat jen ty informace a metriky o firmě, konkurenci či trhu, které jsou pro nás důležité. Skvělá je také možnost je jednoduše sdílet s kolegy v týmu i mimo něj."

Aktuální výstupy vždy po ruce

"Monitoru využíváme nejen jako aplikaci v klasickém prohlížeči, ale také jako mobilní aplikaci. Díky nastaveným notifikacím tak víme, když se stane něco podstatného. "

Přehled o dění na sociálních sítích

"Monitora pro nás monitoruje tradiční i sociální média. Je pro nás důležité vědět, co se píše o nás, naší konkurenci, ale i o našem oboru. Monitora je pro nás jednička!"

Vyzkoušet zdarma
Vyzkoušejte si Monitoru na dva týdny zdarma a bez závazku.