Menu

Monitora v Kauflandu

Kaufland je jeden z největších obchodních řetězců na českém trhu. Německá společnost Lidl & Schwarz-Gruppe provozuje kromě Kauflandu také Lidl.

V supermarketech Kaufland můžete nakoupit kromě Německa a České republiky také v Polsku, Bulharsku, Rumunsku, Moladavsku a na Slovensku. Tržby společnosti Kaufland se pohybují okolo 21 miliard EUR.


Monitora pomáhá Kauflandu:

042-target-01

Mít přehled o aktuálním dění v oboru

Neustále sledovat mediální obraz společnosti

042-diagram

Vytvářet podrobné dlouhodobé analýzy trhu

„Bez kvalitního monitoringu médií a přehledu o tom, co se aktuálně v e-commerce děje už si nedovedeme představit naší práci,“ říká Adéla Berková, vedoucí komunikace Heureky. „Každé ráno začínáme manažerským shrnutím od Monitory. Díky tomuto pravidelnému stručnému shrnutí událostí z českých a slovenských médií uplynulého dne má okolo osmdesáti lidí od vrcholového managementu až po běžné zaměstnance perfektní přehled o tom, co se děje. Monitoring už testujeme pro maďarský a chorvatský mediální trh a plánujeme jej rozšířit do všech zemí, kde působíme.“

Kromě každodenních manažerských shrnutí sleduje Monitora pro Heureku také sociální sítě. “Díky tomu máme neustálý přehled o tom, co se o nás píše a co se děje. Jsme efektivnější a můžeme naší komunikaci rychle upravovat a reagovat na to, co je v kurzu. A to jak směrem k zákazníkům, tak k našim partnerům.” Součástí Monitory jsou také měsíční analýzy, díky kterým Heureka vyhodnocuje úspěšnost komunikace a na jejich základě plánuje další aktivity. Mezi jeden ze sledovaných parametrů patří třeba počet článků, mediální dopad a porovnání s konkurencí. 

“Nejvíce si ceníme toho, že analytici Monitory vždy pružně reagují na naše požadavky, a jsou ochotní vyjít nám s našimi nápady vstříc.
Je radost s Monitorou spolupracovat.

Monitora nám pomáhá
mít neustálý přehled o dění v oboru.


Co oceňujeme

Informační start každého dne

"Každý den v Kauflandu začínáme s přehledem nejdůležitějších událostí z předchozího dne. Jen obtížně bychom sami sledovali, co všechno se událo. Díky manažerským shrnutím od Monitory máme jistotu, že nám nic neunikne!”

Přehled díky dashboardům

"Přehledné dashboardy jsou pro nás skvělým řešením, jak každý měsíc zhodnotit, jak jsme si vedli v porovnání s konkurencí. Jedná se o praktický, stručný a jednoduchý přehled za uplynulý měsíc, bez kterého si už nedovedeme představit práci."

Monitora v mobilní aplikaci

"Velmi oceňujeme mobilní aplikaci. Je to rychlý nástroj, který se každých třicet minut aktualizuje. V podstatě každý z nás, kdo sleduje denní monitoring má aplikaci Monitora v telefonu. Oblíbil si ji i náš generální ředitel."

Čtvrtletní a roční analýzy

"Podrobné analýzy jsou takovým sumářem naší práce. Vidíme, zda jsme dokázali efektivně komunikovat a využít veškerý potenciál. Také je pro nás důležité srovnání s konkurencí. Výsledky prezentujeme managementu a kolegům v Německu.

Vyzkoušet zdarma
Vyzkoušejte si Monitoru na dva týdny zdarma a bez závazku.