Menu

Newsroom
pro snadnou komunikaci s novináři

Newsroom vám umožní vytvářet vizuálně poutavé tiskové zprávy a rozesílat je novinářům, které váš příběh bude zajímat.

Newsroom je novinka, díky které můžete psát tiskové zprávy přímo v Monitoře. Navíc můžete využít naši databázi novinářů – Medialist, nebo si vytvořit svou vlastní a poslat tiskovou zprávu vybraným autorům. Pak už jen stačí sledovat analytiku a vyhodnotit úspěšnost kampaně. A to vše přehledně v jedné aplikaci.

#

PROHLUBTE DŮVĚRYHODNOST
A DOBROU POVĚST ZNAČKY

V online světě se o vaší značce rozšíří informace velice snadno. Newsroom je pro novináře tím nejlepším a nejdůvěryhodnějším zdrojem. Můžete si tak být jistí, že komunikujete to, co opravdu chcete.

#

PŘEHLEDNÝ DESIGN
A SNADNÉ NASTAVENÍ

Přizpůsobte vzhled Newsroomu tak, aby odpovídal identitě vaší značky. Nastavení je snadné a zvládne ho kdokoliv. Newsroom navíc můžete mít na jakékoliv doméně.

#

SDÍLEJTE NOVINKY Snadno je vytvoříte a ještě snadněji nasdílíte

Pracovat s Newsroomem zvládne každý – během jedné minuty vytvoříte novou tiskovou zprávu a nahrajete veškeré materiály, které novinář může potřebovat. Navíc tím ulehčíte práci právě novinářům, kteří ocení, že mají všechno na jednom místě k prohlédnutí a stažení.

#

STATISTIKY A ANALYTIKA

Naše heslo zní: „Nemůžete řídit, co nemůžete změřit“. Optimalizovat své kampaně dokážete totiž až na základě přesných dat. V dnešní době je třeba pracovat s co nejvíce efektivními řešeními, která vám práci usnadní a co nejvíce zrychlí, a ne naopak. Mít pokročilou analytiku je tak základem pro efektivní práci.

#

PRO FIRMY I PR AGENTURY

Obsah více účtů můžete spravovat z jedné platformy. Organizace komunikace pro více klientů či více brandů je jednodušší, když je vše dostupné na jednom místě. V Newsroomu můžete snadno přepínat mezi účty, a vše tak máte na jednom místě.

#
Vyzkoušet zdarma
Vyzkoušejte Newsroom a posuňte svou komunikaci s novináři
#

 

Eliška Čeřovská
Group Head of Public Relations

Rohlik Group

Jak využívají Newsroom v Rohlik Group?

Newsroom využíváme hlavně jako prostor pro novináře, kteří na jednom místě najdou všechny naše tiskové zprávy, fotky, loga či videa. Backend i frontend jsou velmi uživatelsky přívětivé systémy. Tiskovou zprávu i s fotkami či videem lze jednoduše a rychle publikovat a zároveň v reálném čase sledovat návštěvnost dané stránky.

Newsroom také oceňují novináři, kteří mají neustále k dispozici všechny vydané materiály, aniž by si o ně museli psát PRistovi.

Chceme být vůči novinářům maximálně otevření a poskytnout jim prostor, ve kterém budou mít neustále k dispozici veškeré aktuální materiály. Zároveň si díky statistikám, které jsou v Monitoře dostupné, můžeme udělat lepší obrázek o tom, kolik lidí tiskovou zprávu vidělo a jak byla svým obsahem atraktivní.