Menu

Tiskový mluvčí

Práce tiskového mluvčího vyžaduje pohotové reakce a informace z co nejvíce zdrojů. Monitora za vás hlídá mediální dění 24/7 napříč všemi zdroji od on-line médií přes sociální sítě až po tisk, televizi a rozhlas. Přehledné a detailní analýzy měření a real-time data vám dají zpětnou vazbu na vaši práci.

„Monitora informuje o článku okamžitě, mám tak informační náskok, protože o dobrých i špatných zprávách vím jako první.“

Jan Řezáč
tiskový mluvčí Mall.cz

Real-time monitoring

Získejte náskok před konkurencí. Monitora vám do 5 minut od vydání nové zprávy v on-line médiích pošle SMS notifikaci. A informace, které počkají do rána, najdete v denním souhrnu.

monitoring-medii
upozornění
SMS notifikace

Zabraňte včas šíření negativních zpráv. Monitora vám pošle SMS notifikaci, pokud někdo publikuje článek, který se negativně vyjadřuje o značce, členovi představenstva nebo třeba o CEO. Můžete tak pohotově reagovat a zmírnit dopady takového článku.

Obsah v kontextu

Kontext je pro Monitoru důležitý stejně jako pro vás. Proto vám tištěné články pošleme včetně obrazového materiálu. K dispozici máte nejen titulní stranu, ale i stránky, které předcházejí a následují po vašem článku. To abyste vy nebo vaši kolegové nepřišli o důležité souvislosti.

medialni-archiv
Přehledné reporty a analýzy

Konečně reporty, kterým všichni rozumí. Přehledné tabulky, grafy a infografiky snadno nasdílíte s kolegy, kteří je využijí jako podklady pro další práci.

Mobilní aplikace

Díky aplikaci máte monitoring médií ihned po ruce – ráno u kávy, v tramvaji nebo před důležitou schůzkou. Aplikace obsahuje všechny funkcionality, které znáte z webové verze, včetně Analytiky nebo mediálního archivu. Navíc si můžete nastavit okamžitá upozornění o nových článcích přímo do mobilu. Aplikace je zdarma a můžete si ji stáhnout v App Store nebo v Google Play.

 

Tiskový mluvčí by měl o zprávě vědět jako první, proto Monitora obsahuje SMS notifikace a real-time monitoring. Díky tomu o nové zprávě víte okamžitě po jejím uveřejnění.  Víme, že mít přehled o aktuálním dění, je součást vaší práce. Proto sledujeme nejvíce zdrojů v ČR – blogy, názorové sloupky, internetová videa, tisková oddělení a mnoho dalších zdrojů včetně diskuzí a sociálních sítí.  Média nejen monitorujeme, ale i měříme. Vy díky tomu máte informaci o tom, jaký májí zprávy mediální dopad, jak rezonují na sociálních sítích a podobně.

Vyzkoušet zdarma
Zkuste monitoring médií vyladěný
pro tiskové mluvčí.