Menu

Mobilní aplikace Monitora

Představujeme mobilní aplikaci Monitora pro IPhone, IPad a Android. Monitoring médií máte nyní stále u sebe a na každém zařízení vypadá skvěle. Můžete pracovat odkudkoliv, protože aplikace je dostupná pro všechny uživatele zdarma.

I když je naše webová aplikace Monitora zcela responzivní, víme, že mobilní aplikaci se v jednoduchém přístupu nic nevyrovná. Proto jsme vynaložili všechny síly, abychom vám mohli co nejdříve poskytnout i aplikaci do mobilu.

Díky nové aplikaci máte monitoring médií ihned po ruce – ráno u kávy, v tramvaji nebo před důležitou schůzkou. Aplikace umožňuje jednoduché a rychlé procházení monitoringu médií přímo ve vašem mobilu, bez zdlouhavého přihlašování. Obsahuje všechny funkcionality, které znáte z webové verze, včetně Analytiky nebo mediálního archivu. Navíc si můžete nastavit okamžitá upozornění o nových článcích přímo do mobilu. 

Včasná informovanost a rychlá reakce je pro PR a marketing nejdůležitější a díky mobilní aplikaci máte nyní možnost být v obraze 24/7 bez omezení. 

Pro všechny naše uživatele je aplikace zdarma a můžete si ji stáhnout v App Store nebo v Google Play.