Menu

Monitoring firem

Mimo monitoringu médií jsme schopni nabídnout i celou řadu nástrojů, které pomohou monitorovat firmy, najít nové firemní klienty, či identifikovat příležitosti u těch stávajících.

Identifikujeme
návštěvníky
Vašeho webu

Leady dokáží identifikovat firemní návštěvníky na vašem webu.
Díky Leady zjistíte, jaké firmy se zajímají o vaše produkty nebo služby, odkud k vám přicházejí a co přesně je na webu zaujalo. Dozvíte se to v reálném čase a Leady vám automaticky doplní i kontext – kontakty, údaje o počtu zaměstnanců nebo obratu.

leady-pro
data-potrebujete

Chytrá databáze firem

Propojili jsme data z více než 40 datových zdrojů, na jednom místě tak najdete detailní informace o všech, kteří v České a Slovenské republice podnikají. Identifikujeme tak Váš potenciální segment zákazníků, ke kterým doplníme informace, jako jsou obrat, obor, finanční data nebo kontaktní údaje.
Postavte své B2B podnikání na datech. Merk vám usnadní cestu k novému byznysu.

Našeptávač pro formuláře

Zatočte s vyplňováním formulářů a chybami v nich pomocí chytrého našeptávače.

Našeptávač může sloužit ve vašem e-shopu, webu, CRM, ERP, nebo v jiné aplikaci.

Nasazení je otázka vteřin, vyzkoušejte sami.

Na našich datových řešeních staví svůj obchod a marketing již tisíce firem v ČR a na Slovensku. 
V našem systému máme více než 3000 restaurací a neustále přibývají. Udržovat jejich fakturační údaje aktuální je náročné, ale notifikace a reporty z Merku od společnosti Imper nám to velice zjednodušují.
Alice Bednaříková
Financial Director
Díky aplikaci Leady jsme schopni mnohem efektivněji provázat marketing s potřebami obchodního oddělení. Rychle víme, co klienty zajímá, a máme tak v ruce užitečný nástroj, který nám poskytuje informace o aktuálních potřebách trhu. Oceňujeme i zákaznickou péči, která je pružná, šitá na míru a vždy velmi konstruktivní.

Cecília Buntová
Marketing