Menu

Finance

Pokrýváme nejvíce finančních titulů, včetně audiovizuální tvorby, v Česku i na Slovensku. Monitora 24/7 sleduje všechna významná finanční média a na důležité články nebo zmínky o vaší značce vás ihned upozorní. Aplikace je přehledná a intuitivní, většinu dat získáte na jedno kliknutí.

Monitora je pro nás spolehlivý partner nejen v oblasti monitoringu médií, ale také monitoringu sociálních sítí. V rámci spolupráce s Monitorou oceňujeme zejména široké pokrytí monitorovaných zdrojů, přehledné zpracování výstupů a osobní přístup.
Andrea Trudičová, ČBA
Specialista komunikace a PR
Relevantní reporty

Ve světě financí je těžké vyfiltrovat jen ty skutečně relevantní zprávy. Monitora vám díky real-time monitoringu a chytře nastaveným reportům dodá výstupy očištěné o nepodstatné články. Získáte jen ty informace, které skutečně potřebujete.

medialni-archiv
TVRko
TVR Alerty 2.0

Televizní a rozhlasové vysílání nejen posloucháme, ale také strojově sledujeme – a to jako jediní ve střední Evropě.

V praxi to znamená, že jakmile se ve vysílání objeví například ředitel banky nebo akcionář, který bude pouze v textovém titulku, víme to jako první. Do pár minut vám pošleme upozornění i s nahrávkou celého vysílání.

Nejširší pokrytí finančních titulů

Monitora hlídá vše, co se o vás řekne nebo napíše tam, kde nemáte nad zmínkami přímou kontrolu. Pokrýváme totiž nejen české, ale také zahraniční finanční tituly včetně tisku. Zprávy z on-line zdrojů dostanete „na stůl“ do 5 minut.

profily-autoru
Autoři se zaměřením na finance

Monitora je vaší vstupenkou do největší česko-slovenské databáze novinářů. V tzv. feedu je uvidíte seřazené od těch nejaktivnějších společně s jejich kontakty, dosavadní prací a informacemi o tom, pro koho píší.

Mediální archiv

Spolupracujeme se všemi významnými mediálními domy v Česku i na Slovensku. Díky tomu má Monitora nejbohatší mediální archiv, kde najdete vše, co se za posledních 20 let o financích publikovalo.

medialni-archiv
Nadstandardní péče

Finanční odvětví má svá specifika, a proto vám rádi pomůžeme s vyladěním Monitory podle vašich potřeb. Upravíme fungování systému, nastavíme vám šablony k reportingu nebo třeba doplníme archiv o nové zdroje.

Vyzkoušet zdarma
Zkuste monitoring médií vyladěný pro finanční trh.