Menu

FMCG

Rychlá obrátka, rychlejší informace

V obchodech s rychloobrátkovým zbožím je čas rozhodující. Monitora vám umožní měřit a analyzovat mediální zásah vaší značky a porovnat ho s konkurencí. Zjistíte, na které výrobce nebo typy výrobků je potřeba cílit více, nebo které naopak podporu nepotřebují. A na důležité zmínky o trhu či vaší značce vás upozorníme už do 5 minut od zveřejnění zprávy.

Pravidelné monitoringy od společnosti Monitora se staly nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní zprávy a informace z trhu, které nás zajímají. Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc.
Pavla Hobíková
PR manažerka
Relevantní monitoring

Získejte jen ty skutečně relevantní informace. Monitora odfiltruje nepodstatné zmínky a ty podstatné vám naservíruje v podobě denního, týdenního nebo měsíčního reportu. Mediální prostředí navíc sleduje v reálném čase, takže o těch nejdůležitějších událostech se dozvíte hned.

monitoring-medii
Nejširší pokrytí FMCG titulů

Monitora hlídá nejen tisk, ale také živá vysílání v rádiu a televizi, sociální sítě nebo třeba blogy. Pokrýváme nejen české, ale také zahraniční tituly. Zprávy z on-line zdrojů dostanete „na stůl“ do 5 minut. 

TVR alerty 2.0

Monitora je o krok napřed, a vy budete také. TV a rozhlasové vysílání totiž nejen posloucháme, ale také strojově sledujeme. Ve střední Evropě jako jediní. Znamená to, že jakmile v titulkách padne zmínka o vaší firmě nebo konkurenci, hned to víme a během pár minut pošleme celou nahrávku.

TVRko
rychly-prehled-situace
Monitoring sociálních sítí

Díky Monitoře máte rozhozené sítě opravdu všude. Hlídáme nejen sociální sítě, ale také komentáře, diskuze pod články, blogy a fóra. Vy si jen nastavíte klíčové slovo, které chcete hlídat – a jakmile se někde objeví, hned se to dozvíte.

Shrnutí pro manažery

Na procházení detailních reportů nejspíš nemáte čas, pošleme vám proto jen stručný manažerský souhrn zpracovaný naším analytickým oddělením. Najdete v něm důležitá data a informace, která vás hned uvedou do obrazu. 

srhntuí
profily-autoru
Medialist

V největší česko-slovenské novinářské databázi najdete relevantní autory, kteří se zajímají o FMCG odvětví. U každého novináře najdete kontakty, profily na sociálních sítích nebo třeba historii jejich tvorby.

Reporting na míru

Podělte se s úspěchy, důležitými čísly nebo pozitivními zmínkami o vaší firmě. Připravíme vám přehledný reporting na míru opatřený firemními barvami a logem. Ten pak jednoduše nasdílíte s kolegy, nadřízenými nebo obchodními partnery.

monitoring-soc-siti2
Analytické reporty a analýzy

Reporting upravíme na míru vašim potřebám. Naši mediální analytici pro vás zpracují individuální analýzy, do kterých klidně zahrneme i srovnání s konkurenčními FMCG firmami včetně market share komunikace.

Vyzkoušet zdarma
Zkuste analýzu a monitoring médií
vyladěný pro FMCG trh.