Menu

Interní komunikace

Buďte transparentní nejen navenek, ale také dovnitř firmy. Pravidelné reporty o mediálním obrazu vaší společnosti posilují firemní kulturu a zlepšují vztahy na pracovišti. Monitoru nastavíte tak, aby každému zaměstnanci přišel personalizovaný firemní report s těmi správnými informacemi. 
Obsah v kontextu

O některých událostech potřebujete dávat vědět hned, jiné stačí poslat formou týdenního či měsíčního souhrnu, nebo infografiky. Systém se vám přizpůsobí tak, aby reportoval jen relevantní informace ve správný čas a na správné lidi. Sami si určíte frekvenci rozesílek i data, která mají reporty obsahovat.

Pozitivní zmínky

Sdílejte se svými kolegy pozitivní zmínky nebo jiné důležité aktualizace v médiích. V Monitoře si je jednoduše vyfiltrujete a nasdílíte napříč firmou. Jednoduchý recept na dobrou náladu na pracovišti.

Personalizované reporty

Jiný report pro generálního ředitele firmy, jiný pro hlavu PR oddělení. Sami si vyberete, jaká data a výstupy mají jednotlivé reporty obsahovat. A to vše s vaším logem a vhodným oslovením.

Shrnutí pro manažery

Jak si vaše firma vede, vám shrneme v denním nebo týdenním manažerském reportu. Najdete v něm vše důležité, co se o vás napsalo. Stručně, jasně a výstižně.

Strojové překlady

V Monitoře získáte na jedno kliknutí překlad všech článků do libovolného jazyka. Přímo z aplikace je pak posílejte třeba zahraničním kolegům.

Vyzkoušejte zdarma
Sdílejte mediální úspěchy značky
se svými kolegy.