Menu
             
 • Praha
 • Brno
 • Bratislava
#
Telefon

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 257 224 099

#
Mobil

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 773 872 941

#
Místo

Monitora media, s.r.o.
(IČ: 3980481)
Factory Office Center
Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

#

Stanice metra či tramvaje Smíchovské nádraží

#
Telefon

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 257 224 099

#
Mobil

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 773 872 941

#
Místo

Monitora media, s.r.o.
(IČ: 3980481)
Pobočka Brno

#
#
Telefon

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+421 905 790 817

#
Mobil

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+421 903 693 480

#
Místo

Monitora s.r.o. (IČ: 47242396)
Michalská 18
Bratislava, 81101

#

Vyvíjíme nástroje, které zefektivňují vaší komunikaci a PR v mediálním prostoru.

Vyzkoušejte media intelligence systém, který slouží pro měření, analýzu a reportování vaší mediální stopy. Výsledky měření vám pomohou se zasazením jednotlivých událostí do kontextu. Hned budete vědět, jaký je váš mediální obraz, co mu škodí a co naopak pomáhá.

 

#

Kariéra

#
#
#

Ahoj, já jsem Peťa a vedu u nás marketing! Momentálně hledám nového kolegu nebo novou kolegyni, který/á nám pomůže s online marketingem – především s kampaněmi na sociálních sítích, SEO strategií, správou PPC a následným reportingem.

Více informací

Na co se u nás můžeš těšit?

 • PPC + SEO (jasná disciplína, potřebujeme být vidět 👀, být “nahoře” 🏔).
 • Budeš mít zodpovědnost za klíčové online kanály – hlavně Google Ads, Meta a LinkedIn, ale máme i Twitter nebo YouTube.
 • Reporting výsledků (Datastudio nebo jiné tooly).
 • Growth hacking – hledání nových cest, jak oslovit potenciální klienty.
 • Spolupodílení se na strategických rozhodnutích v rámci výkonnostního marketingu.

Více o pozici

#
#
#
#

Nabízíme skvělou příležitost pro obchodníka, který dokáže prodat třeba i svou duši. 😈 Jsme leadrem v data-driven salesu. Našim klientům poskytujeme komplexní řešení pod jednou střechou navrhujeme, vyvíjíme a prodáváme 3 webové aplikace: obchodně-akviziční nástroj Leady, nejobsáhlejší databázi informací o českých firmách Merk a řešení pro real-time monitoring a analýzu celosvětových médií a sociálních sítí – Monitoru.

Více informací

Tvou náplní práce bude hlavně akvizice korporátních klientů, vyhledávání nových obchodních příležitostí a společně s klienty hledat ta nejlepší řešení pro ně.

  • akvizice B2B klientů
  • aktivní hledání příležitostí s využitím chytrých dat
  • budeš mít odpovědnost za plnění obchodních cílů
  • administrativa spojená s obchodem

Více o pozici

#
#

Hledáme na externí spolupráci mediálního analytika s vytížením 20–⁠35h měsíčně. Náplní je příprava ranních mediálních reportů. Tzn. vybrat důležité/relevantní zprávy a doplnit k nim vlastní anotaci/shrnutí. Jedná se o ideální práci z domova s vytížeností vždy ráno do 9:00.

Více informací

Náplň práce:

 • Výběr relevantních článků – práce s naší aplikací Monitora.
 • Příprava reportu dle zadání klienta.
 • Vytvoření shrnutí či anotace k aktuální medializaci.

Více o pozici

#
#
#
#

Ahoj, já jsem Ondra a vedu u nás obchodní tým. A nabízím skvělou příležitost pro obchodníka, který je s námi na jedné vlně v data-driven-sales!

Snažíme se věci dělat chytře – rutinní aktivity automatizujeme tak, aby lidé mohli dělat co nejvíce kreativní práci. U nás budeš mít k dispozici CRM s validními kontakty a ty nejkvalitnější leady a data.👌

Více informací

Náplň práce:

 • Tvou náplní práce bude hlavně akvizice korporátních klientů, vyhledávání nových obchodních příležitostí a společně s klienty hledat ta nejlepší řešení pro ně.
  • akvizice B2B klientů
  • aktivní hledání příležitostí s využitím chytrých dat
  • budeš mít odpovědnost za plnění obchodních cílů
  • administrativa spojená s obchodem

Více o pozici

#
#
#

Hledáme posilu do týmu vývojářů pro datové projekty Leady.cz, Merk.cz, Monitora.cz a další. Spojujeme velké množství informací o firmách, živnostnících a podnikatelích z mnoha různorodých zdrojů do jednoho. Sledujeme vazby mezi subjekty, hledáme tuneláře, podvodníky, nebo nové zakázky. Odkrýváme propojení firem a datově podporujeme Transparency International nebo Reportéry ČT.

Více informací

Náplň práce:

 • Vývoj backendu aplikace.
 • Programovat nové funkce, nasazovat s námi nové technologie a řešit výzvy související s růstem.
 • Aktuálně řešíme věci okolo ElasticSearch, rozdělování částí systému do API, etc.

Více o pozici

#

Hledáme posilu do analytického týmu 😎 Rychle rosteme (jsme 21. nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě dle Deloitte) a hledáme nového kolegu/novou kolegyni do našeho analytického týmu, který/á nám pomůže rozšířit naše analytické služby mezi nové zákazníky z řad velkých firem.

Více informací

Co u nás budeš dělat?

 • Zpracovávat mediální a datové analýzy/reporty pro naše klienty.
 • Navrhovat metodiku, strukturu a vizualizaci analýz a reportů.
 • Support pro tým externích analytiků.
 • Dohled nad kvalitním zpracováním analýz a reportů týmu, předávání nových projektů, zajišťování zastupitelnosti jednotlivých analytiků.
 • Podpora týmu (coaching, support, rozvoj a školení).

Více o pozici

#

Podporujeme

Rádi podporujeme startupy, zajímavé projekty a neziskové organizace. Pokud máte zájem o spolupráci neváhejte se nám ozvat.

Zlatý středník je československá profesní soutěž hodnotící firemní interní a externí média a nejlepší komunikační projekty vznikající jak v České republice, tak na Slovensku.

PR Klub sdružuje a rozvíjí profesionály v oboru public relations. Prostřednictvím vzdělávacích i networkingových akcí jim pomáhá sdílet zkušenosti, znalosti, inspirovat je a tím profesně růst. Mezi členy PR Klubu se řadí více než sto profesionálních komunikátorů z komerční, inhouse, agenturní i státní sféry. Je sdružením lidí, nikoli firem. Členy PR Klubu spojuje touha profesně rozvíjet sebe i obor, ve kterém působí.

#
#
#
#
#
#
#

Píše se o nás

Nástroj pro mediální analýzu a real-time monitoring Monitora má usnadnit aktivní cílení firemní komunikace. Nové rozšíření Medialist umožní firmám pracovat s největší databází autorů v ČR i na Slovensku, kterou mohou filtrovat, analyzovat a měřit.

Redakce, MAM
Přečíst

Česká republika má nejvíce nejrychleji rostoucích technologických společností ve střední Evropě. Monitora Media se umístila v kategorii Rising Star v rámci žebříčku Deloitte Technology Fast 50.

Jan Sedlák, LUPA.CZ
Přečíst

Porota měla letos mimo jiné k dispozici také kvalitativní a kvantitativní mediální analýzu od společnosti Monitora, která rozebírala výsledky konkrétního mluvčího i firmy v delším sledovaném období.

Pavel Vlček, PRKlub
Přečíst

Novým dodavatelem monitoringu a mediálních analýz pro Samsung v Česku i na Slovensku je společnost Monitora media, jenž vystřídá Newton Media.

-stk-, Mediaguru.cz
Přečíst

Monitora jako jediná nově rozpozná mluvené slovo i text na obrazovce v rámci TVR vysílání.

Martin Thoř, w4t.cz
Přečíst

Monitora.cz prošla největším updatem od svého spuštění. Předělali jsme prakticky celou aplikaci od základu a výsledek posouvá možnosti práce s monitoringem, analýzou, měřením a reportingem médií v ČR o skok dopředu.

Pavel Vlček, PRKlub
Přečíst

Největší služba pro komplexní real-time monitoring médií a mediální analýzu Monitora představila další rozšíření svých monitorovacích služeb. Nově zákazníkům přináší kompletní manuální přepisy stanic Českého rozhlasu.

Redakce, Roklen24
Přečíst

Monitora vstupuje na slovenský trh monitoringu médií.

Redakce, TOUCHIT
Přečíst

Start-up Monitora Media kupuje 100% podíl střediska monitoringu ve společnosti Media Tenor, která se zaměřuje na mediální analýzy.

Redakce, Marketing Sales Media
Přečíst

Společnost Monitora , která poskytuje monitoring médií v reálném čase, expanduje na slovenský trh. Kromě zdrojů pokrývajícího všechna významná slovenská média nabídne klientům pokročilou mediální analýzu a další služby. Expanze přichází po únorové akvizici části konkurenčního Media Tenoru. Slovenský tým povede jako country manager Ľubomír Šimášek , který působil několik let jako generální ředitel Newton Media. Jako sales manager nastupuje do slovenského týmu Karolína Sámelová , která zúročí své zkušenosti z obdobné pozice ze společností Albatros Media a Newton Media.

Iva Petrovová, Mediář
Přečíst