Menu
             
 • Praha
 • Brno
 • Bratislava
#
Telefon

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 257 224 099

#
Mobil

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 773 872 941

#
Místo

Monitora media, s.r.o.
(IČ: 3980481)
Factory Office Center
Nádražní 762/32, 150 00 Praha 5

#

Stanice metra či tramvaje Smíchovské nádraží

#
Telefon

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 257 224 099

#
Mobil

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+420 773 872 941

#
Místo

Monitora media, s.r.o.
(IČ: 3980481)
Pobočka Brno
Ondřej Surý

#
#
Telefon

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+421 905 790 817

#
Mobil

Po - Pá: 9:00 - 17:00
+421 903 693 480

#
Místo

Monitora s.r.o. (IČ: 47242396)
Michalská 18
Bratislava, 81101

#

Vyvíjíme nástroje, které zefektivňují vaší komunikaci a PR v mediálním prostoru.

Vyzkoušejte media intelligence systém, který slouží pro měření, analýzu a reportování vaší mediální stopy. Výsledky měření vám pomohou se zasazením jednotlivých událostí do kontextu. Hned budete vědět, jaký je váš mediální obraz, co mu škodí a co naopak pomáhá.

 

#

Kariéra

Jsme tým více než čtyřiceti lidí a hledáme další kolegy na několik pozic. Dodáváme firmám nástroje, které jim pomáhají lépe komunikovat a posilovat značku. Media Intelligence je nový trend, lokálně jsme v něm na špici, globálně se o to snažíme. Pokud chceš být u toho, přidej se.

#
#
#

Hledáme markeťáka se zkušeností z B2B, který nám pomůže udržet vysoké tempo růstu na lokálních trzích a najde cesty k těm zahraničním. Děláme inovativní datové SaaS produkty s vysokou mírou přidané hodnoty, na kterých staví obchod, marketing a PR tisíce firem v ČR i zahraničí. To jsou vzrušující záležitosti, akorát se špatně marketují na Instagramu.

Více informací

Na co se u nás můžeš těšit?

 • PPC + SEO (jasná disciplína, potřebujeme být vidět 👀, být “nahoře” 🏔, být optimalizováni 🙂
 • na přípravu, nasazení a následnou správu digitálních kampaní
 • reporting výsledků (Datastudio případně jiné tooly)
 • spolupodílení se na strategických rozhodnutích v rámci výkonnostního marketingu
 • na expanzi do zahraničí…a to je výzva!
 • a co třeba pojmy jako “growth hacking”, “quora” nebo “g2.com”?

Více o pozici

#
#
#
#

Hledáme energického kolegu, který pomůže našemu obchodnímu snažení a zúročí dosavadní zkušenosti v B2B obchodu. Ideálně by měl mít zkušenosti z prodeje služeb a řešení korporátním klientům. Převezme odpovědnost za plnění obchodních cílů a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme.

Více informací

Náplň práce:

 • Akvizice B2B klientů od SME segmentu až po velké korporáty.
 • Aktivní upselling a crosseling – budování a rozvíjení vztahů se zákazníky.
 • Většinu pracovní doby práce v terénu.
 • Aktivní účast v prodejním procesu a obchodním týmu společnosti.

Více o pozici

#
#

Hľadáme nového kolegu do nášho obchodného tímu, ktorý nám pomôže predávať naše pokročilé dátové riešenia medzi nových zákazníkov na Slovensku. A to predovšetkým náš produkt Leady.cz, ktorý využívajú firmy ako je Avast, Ikea, Canon alebo napríklad ČSOB, alebo Orange na Slovensku.

Více informací

Náplň práce:

 • Akvizícia B2B klientov od SME segmentu až po veľké korporáty.
 • Aktívny upselling a crosseling – budovanie a rozvíjanie vzťahov so zákazníkmi.
 • Väčšinu pracovnej doby je práca v teréne.
 • Aktívna účasť v predajnom procese a v obchodnom tíme spoločnosti.

Viac o pozíciu

#
#
#
#

Hledáme energického kolegu, který se ujme brněnského trhu a okolí, a zúročí dosavadní zkušenosti v B2B obchodu. Ideálně by měl mít zkušenosti z prodeje služeb a řešení korporátním klientům. Převezme odpovědnost za plnění obchodních cílů a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme.

Více informací

Náplň práce:

 • Akvizice B2B klientů od SME segmentu až po velké korporáty.
 • Aktivní upselling a crosseling – budování a rozvíjení vztahů se zákazníky.
 • Většinu pracovní doby práce v terénu.
 • Aktivní účast v prodejním procesu a obchodním týmu společnosti.

Více o pozici

#
#
#

Hledáme posilu do týmu vývojářů pro datové projekty Leady.cz, Merk.cz, Monitora.cz a další. Spojujeme velké množství informací o firmách, živnostnících a podnikatelích z mnoha různorodých zdrojů do jednoho. Sledujeme vazby mezi subjekty, hledáme tuneláře, podvodníky, nebo nové zakázky. Odkrýváme propojení firem a datově podporujeme Transparency International nebo Reportéry ČT.

Více informací

Náplň práce:

 • Vývoj backendu aplikace.
 • Programovat nové funkce, nasazovat s námi nové technologie a řešit výzvy související s růstem.
 • Aktuálně řešíme věci okolo ElasticSearch, rozdělování částí systému do API, etc.

Více o pozici

#

Rychle nám přibývají klienti, o které je třeba pečovat. Hledáme proto do týmu posilu, která nám v tomto úsilí pomůže a bude pomáhat těm nejdůležitějším zákazníkům využívat naše aplikace naplno.

Více informací

Hledáme kolegu/kolegyni, který/která se postará o spokojenost našich zákazníků a pomůže nám udržet výrazný růst, ze kterého se v posledních letech těšíme.

Očekáváme energického člověka, který už má zkušenosti s komunikací s klienty. Práce je hodně samostatná, vyžaduje častý osobní kontakt s klienty, jejich školení a pomoc s nastavením cílů a strategií. Důležitý je selský rozum a empatie. Výhodou je analytické myšlení a obecný přehled v oblasti v médiích, nebo IT.

Více o pozici

#

Podporujeme

Rádi podporujeme startupy, zajímavé projekty a neziskové organizace. Pokud máte zájem o spolupráci neváhejte se nám ozvat.

Zlatý středník je československá profesní soutěž hodnotící firemní interní a externí média a nejlepší komunikační projekty vznikající jak v České republice, tak na Slovensku.

PR Klub sdružuje a rozvíjí profesionály v oboru public relations. Prostřednictvím vzdělávacích i networkingových akcí jim pomáhá sdílet zkušenosti, znalosti, inspirovat je a tím profesně růst. Mezi členy PR Klubu se řadí více než sto profesionálních komunikátorů z komerční, inhouse, agenturní i státní sféry. Je sdružením lidí, nikoli firem. Členy PR Klubu spojuje touha profesně rozvíjet sebe i obor, ve kterém působí.

#
#
#
#
#
#
#

Píše se o nás

Nástroj pro mediální analýzu a real-time monitoring Monitora má usnadnit aktivní cílení firemní komunikace. Nové rozšíření Medialist umožní firmám pracovat s největší databází autorů v ČR i na Slovensku, kterou mohou filtrovat, analyzovat a měřit.

Redakce, MAM
Přečíst

Česká republika má nejvíce nejrychleji rostoucích technologických společností ve střední Evropě. Monitora Media se umístila v kategorii Rising Star v rámci žebříčku Deloitte Technology Fast 50.

Jan Sedlák, LUPA.CZ
Přečíst

Porota měla letos mimo jiné k dispozici také kvalitativní a kvantitativní mediální analýzu od společnosti Monitora, která rozebírala výsledky konkrétního mluvčího i firmy v delším sledovaném období.

Pavel Vlček, PRKlub
Přečíst

Novým dodavatelem monitoringu a mediálních analýz pro Samsung v Česku i na Slovensku je společnost Monitora media, jenž vystřídá Newton Media.

-stk-, Mediaguru.cz
Přečíst

Monitora jako jediná nově rozpozná mluvené slovo i text na obrazovce v rámci TVR vysílání.

Martin Thoř, w4t.cz
Přečíst

Monitora.cz prošla největším updatem od svého spuštění. Předělali jsme prakticky celou aplikaci od základu a výsledek posouvá možnosti práce s monitoringem, analýzou, měřením a reportingem médií v ČR o skok dopředu.

Pavel Vlček, PRKlub
Přečíst

Největší služba pro komplexní real-time monitoring médií a mediální analýzu Monitora představila další rozšíření svých monitorovacích služeb. Nově zákazníkům přináší kompletní manuální přepisy stanic Českého rozhlasu.

Redakce, Roklen24
Přečíst

Monitora vstupuje na slovenský trh monitoringu médií.

Redakce, TOUCHIT
Přečíst

Start-up Monitora Media kupuje 100% podíl střediska monitoringu ve společnosti Media Tenor, která se zaměřuje na mediální analýzy.

Redakce, Marketing Sales Media
Přečíst

Společnost Monitora , která poskytuje monitoring médií v reálném čase, expanduje na slovenský trh. Kromě zdrojů pokrývajícího všechna významná slovenská média nabídne klientům pokročilou mediální analýzu a další služby. Expanze přichází po únorové akvizici části konkurenčního Media Tenoru. Slovenský tým povede jako country manager Ľubomír Šimášek , který působil několik let jako generální ředitel Newton Media. Jako sales manager nastupuje do slovenského týmu Karolína Sámelová , která zúročí své zkušenosti z obdobné pozice ze společností Albatros Media a Newton Media.

Iva Petrovová, Mediář
Přečíst