Monitora Medialist
Unikátní systém pro cílení aktivní firemní komunikaceMedialist staví na největší databázi autorů v České republice a na Slovensku, a to s pokročilým filtrováním a měřením. Nástroj zachycuje všechny články konkrétního autora napříč tituly v čase, strojově určuje, čemu se autor v průběhu času věnoval, kategorizuje výstupy a doplní další informace ze sociálních sítí.
Medialist

Vyhledávání autorů

Díky jednoduchému, ale propracovanému hledání snadno naleznete ten správný seznam novinářů. Medialist zobrazujeme v tzv. „feedu“, kde jsou autoři seřazeni od nejvíce aktivních po ty nejméně. Autory lze vyhledávat na základě témat nebo pomocí libovolného výrazu přes mediální archiv.

Měření a analýza

Profily autorů

Pro každého autora evidujeme profil včetně fotografie, jeho sociálních sítí nebo jeho oficiálního novinářského profilu. Profil obsahuje všechny jeho články, jejich zařazení a kategorizaci.

Hledání

Filtrace

Díky pokročilé filtraci a real-time monitoringu, máte možnost vyhledat autory, kteří se aktuálně zajímají například o technologie, módu nebo průmysl, víte, ve kterých médiích působí. Filtrovat nad medialistem můžete podle data, zdroje, sentimentu nebo dle vlastních poznámek. Snadno si tak vyhledáte přesně to, co potřebujete.

Reporting

Exporty medialistu

Vybraný seznam novinářů si pak můžete jednoduše stáhnout do Excelu včetně kontaktů nebo oslovení.
Monitoring médií, se kterým zvládnete každý den víc.

Vyzkoušet zdarma


Reference

Ostatní

  • Monitoring v reálném čase
  • Archiv od roku 1991
  • Monitoring zahraničních médií
  • Napojení
  • Cena