Menu

Seznamte se s největší databází novinářů v České republice a na Slovensku

S Medialistem neposíláte své mediální výstupy náhodně vybraným novinářům, ale oslovíte jen ty, kteří vám zprávu s velkou pravděpodobností vydají. Databáze obsahuje desetitisíce kontaktů na novináře z České republiky a Slovenska. Díky pokročilé filtraci, podrobným profilům a přehledně seřazeným výstupům snadno najdete ty novináře, které potřebujete.

Budujte vaší značku.

Přehledné
vyhledávání

Hledání novinářů je v Medialistu neuvěřitelně jednoduché. Buď zadáte klíčové slovo v mediálním archivu, nebo filtrujete podle témat. Do minuty máte všechny novináře jako na dlani, seřazené od nejvíce po ty nejméně aktivní.

#

Kompletní
informace
o každém novináři

V Medialistu má každý autor novinářský profil s fotografií, kontakty a dosavadní aktivitou v mediálním světě. Rychle tak zjistíte, pro která média nebo o kterých tématech nejčastěji píše.

#

Pokročilá filtrace

Medialist obsahuje největší databázi autorů v České republice a na Slovensku. Díky pokročilé filtraci se však v databázi nikdy neztratíte. Novináře rychle vyfiltrujete podle data, zdroje, sentimentu nebo podle vlastních poznámek.

#

Rychlý export

Seznam vyfiltrovaných novinářů si kdykoliv stáhnete, včetně kontaktu a oslovení. Soubor pak jednoduše importujete do e-mailového klienta, abyste maximálně zautomatizovali rozesílání e-mailů.

#
Vyzkoušet zdarma
Najděte novináře, které už tak dlouho hledáte
#

Petr Leyer
Transparency International

Monitora nám pomáhá v boji proti korupci a hlídání veřejného zájmu.

Mediální monitoring jsme dříve dělali manuálně a vše jsme si složitě dohledávali. S Monitorou můžeme třídit a analyzovat informace, víme, o čem se píše v médiích i na sociálních sítích, a poznáme, které zdroje jsou nejdůležitější.

Rozhovor s ředitelem Transparency International