Menu

Moderní public relations

Monitora kromě vyspělého monitoringu médií nabízí také přehledné reporty, okamžité notifikace o všem důležitém nebo největší databázi novinářů v Česku a na Slovensku. Díky tomu posunete svoji mediální komunikaci mílovými kroky dopředu.
profily-autoru
Cílená komunikace

Škoda každé tiskové zprávy, která padne vedle. Monitora vás ušetří bezcílného rozesílání stovek e-mailů. V Medialistu největší databázi novinářů v Čechách a na Slovensku, vždy najdete novináře, kteří se zajímají o vaši značku, o vaši konkurenci nebo o obor vašeho podnikání.

Analýza a měření

Na jedno kliknutí si vygenerujete měsíční report, který obsahuje mediální dopad, AVE, OTS, počet sdílení na sociálních sítích nebo sentiment a další podstatné metriky. Monitora za vás vytvoří grafy a statistiky, které můžete hned poslat klientům či kolegům.

 

analyza-konkurence
TVRko
TVR Alerty 2.0

Televizní a rozhlasové vysílání nejen posloucháme, ale také strojově sledujeme – a to jako jediní ve střední Evropě.

V praxi to znamená, že jakmile ve vysílání vystoupí osoba, která je představena jen v textovém titulku, víme to jako první. Bez průtahů vám pošleme upozornění i s nahrávkou celého vysílání.

Rapid response

Reagujte na aktuální témata dříve než všichni ostatní. Monitora vás hned upozorní, jakmile vyjde on-line článek, který se týká vaší značky nebo oblasti, v níž podnikáte.

Díky tomu můžete bezprostředně po vydání reagovat na sociálních sítích nebo kontaktovat autora článku s doplňujícími informacemi.

APPKaa
Neustále v obraze

Monitora je jedinou plnohodnotnou mediální aplikací na trhu. Mobilní a desktopová verze jsou na chlup stejné, takže k informacím, analýzám, reportům a dalším nástrojům máte přístup 24/7, ať jste kdekoliv.  Aplikaci zdarma stáhnete v App Store nebo Google Play.

Vyzkoušet zdarma
Usnadněte si monitoring médií a buďte efektivnější.