Menu

Monitoring sociálních sítí

S aplikací Social Monitora pokryjete všechny sociální sítě, diskuze, komentáře, srovnávače, blogy, vlogy, online videa a mnoho dalšího. Sledujte, filtrujte a analyzujte články, příspěvky, komentáře, tweety, posty, statusy, video blogy i diskuze a posuňte vaši komunikaci na novou úroveň.

Naslouchejte lidem v online světě. Zjistěte, co si o vaší značce myslí.


Vyzkoušet zdarma

#

Obsah v kontextu

Social Monitora analyzuje chování uživatelů na sociálních sítích v reálném čase. Získáte tedy okamžitou zpětnou vazbu na své aktivity a snadno si dáte do souvislostí neobvyklý pokles, nebo nárůst zájmu o vás nebo o konkurenci.

#

Rychlý
přehled situace

Zabraňte tomu, aby se mluvilo o vás bez vás. Social Monitora pohlídá sociální sítě a upozorní vás na každou zmínku o vaší značce. A vy budete schopni na zpětnou vazbu okamžitě reagovat.

#

Analýza
sociálních sítí

Získejte na pár kliknutí podrobné analytické přehledy sociálních sítí. Zjistěte, kde se o vás píše nejčastěji, v jakém vyznění nebo jak jste populární. Sledujeme sociální sítě, blogy, internetová videa, komentáře nebo diskuze.

#

Reporting

Social Monitora vám pošle reporty denně, týdně nebo klidně jednou za měsíc. Frekvenci si jednoduše nastavíte přímo v aplikaci. Výstupy pro vás zpracujeme podle toho, kdo je bude číst. Takže jim porozumí CEO i šéf logistiky.

#

Analýza konkurence

Porovnejte výsledky své značky s jinými, poznejte situaci v oboru a získejte konkurenční výhodu.

#
Vyzkoušet zdarma
Nenechte si ujít nic, co se stane na sociálních sítích.