Menu

Municipalita

Máte přehled o tom, co se píše o vašem městě a co obyvatelé právě řeší v online prostředí? Díky informacím z Monitory budete moct efektivně reagovat a nic vám neunikne! Monitorujeme pro vás nejen tradiční média, ale i sociální sítě, blogy, diskuzní fóra a komentáře pod články. Zjistíte, co se říká na všech formálních i neformálních kanálech a jaká témata jsou pro vaše voliče podstatná. 

Servis od Monitory považuji za naprosto perfektní, kompletní monitoring každé ráno nám všem na radnici velmi usnadňuje práci. Cením si nejen rychlosti a přesnosti, ale také naprosté profesionality a ochoty, pokud potřebujeme s něčím pomoci. Je to skvělý a efektivní nástroj, jak mít denně přehled o všem, co je pro naši práci podstatné.

Mgr. Daniel Marek
náměstek primátora Statutárního města Mladá Boleslav

pokryti
Naslouchejte lidem i online

Co trápí vaše občany a jaké řeší problémy?
Diskuze se v dnešní době přesunuly z hospodských zařízení a dětských hřišť na sociální sítě. Neměli byste tam chybět ani vy!  

Sledujeme pro vás sociální sítě, diskuze, blogy a dokonce i komentáře pod články. V reálném čase pro vás monitorujeme více jak 2000 sociálních médií včetně těch nejznámějších jako jsou Facebook, Twitter, Instagram, Youtube a LinkedIn. 

Buďte tam, kde jsou vaši voliči

Mějte přehled, co se o vás píše

O novém článku, který o vás, nebo o vašem městě vyjde, se dozvíte do 5 minut. Víte tedy, co se děje jako první a to vám dává informační náskok a čas na přípravu. 

Využít můžete i online mediální archiv, ve kterém si můžete dohledat články až 15 let zpátky. 

O článku víte do 5 minut

monitoring-medii
reporty-a-exporty
Přehledné reporty a analýzy

Konečně reporty, kterým všichni rozumí. Přehledné tabulky, grafy a infografiky snadno nasdílíte s kolegy, kteří je využijí jako podklady pro další práci.

Pouze relevantní informace

Televize a rádio

Monitora je o krok napřed, a vy budete také. TV a rozhlasové vysílání totiž nejen posloucháme, ale také strojově sledujeme. Ve střední Evropě jako jediní. Znamená to, že jakmile v titulkách padne zmínka o vašem městě, hned to víme a během pár minut pošleme celou nahrávku. 

Sledujeme pro vás TV i rádio

TVRko
Na našem monitoringu médií staví svou komunikaci stovky soukromých společností i státních subjektů, vyzkoušet ho můžete zdarma i vy.