Menu

PR agentura

Monitoring, který vaší agentuře ušetří práci
a pomůže ji dělat efektivně.

Systém Monitora se nesnaží nahrazovat roli PR agentury, ale naopak ji podporovat. Máme speciální edici monitoringu pro PR agentury, která vám ušetří desítky hodin práce měsíčně a pomůže vám dodávat vašim klientům přidanou hodnotu, měřit mediální zásah, analyzovat výstupy na kliknutí a obecně dělat vaši práci výrazně lépe.

Automatické reporty

Monitora za vás udělá rutinní práci. Každý den nebo třeba každý týden vyexportuje přehledný a krásný report v barvách vaší agentury. Na vás už bude jen jeho předání klientům.

custom report0
profily-autoru
Medialist

S Monitorou se vám otevřou dveře do nejobsáhlejší databáze českých a slovenských novinářů. V tzv. feedu je najdete seřazené od těch nejaktivnějších včetně jejich dosavadní práce, kontaktů a médií, pro která píší.

Měření a analýza

Na jedno kliknutí si vygenerujete report, který obsahuje mediální dopad, AVE, OTS, top média, počet sdílení na sociálních sítích a další. Monitora automaticky vytvoří grafy a přehledy, které mohou okamžitě za klientem.

mereni-analyza
tiskovky
Obsah v kontextu

Kontext je pro Monitoru důležitý stejně jako pro vás. Proto vám tištěné články pošleme včetně obrazového materiálu. K dispozici máte nejen titulní stranu, ale i stránky, které předcházejí a následují po vašem článku. To abyste vy nebo vaši klienti nepřišli o důležité souvislosti.

Analýza konkurence

Porovnáváme všechna dostupná data od počtu článků přes mediální dopad až po návštěvnost webu. Díky těmto porovnáním snáze pochopíte, proč si jeden klient vede lépe, nebo hůře než jiný,
a naplánujete další kroky ke zlepšení.

analyza-konkurence
Vyzkoušet zdarma
Zkuste monitoring speciálně vyladěný pro
PR agentury.