Menu

Reference


Vyzkoušet zdarma

Na Monitoře staví svou komunikaci a PR stovky spokojených klientů. Vyzkoušejte ji také, zdarma a bez závazků.

Monitoru používáme v České spořitelně již více než rok k absolutní spokojenosti! Vyhovuje nám, že máme na jednom místě monitoring a analytiku tradičních a sociálních médiích. Nástroj je zároveň uživatelsky přívětivý a velice snadno se ovládá.

Filip Hrubý
Vedoucí externí komunikace
Česká spořitelna 

Video Monitora v České spořitelně

 

#

"S Monitorou je skvělá spolupráce!"

 

S Monitorou je skvělá spolupráce! Cením si profesionality poskytovaného servisu – kvalitní přehled publicity je základ práce píáristy. V případě Monitory ještě doplněný přehlednou aplikací. Vážím si osobního přístupu a vstřícnosti, s jakou řeší individuální požadavky. Flexibilitu skutečně oceňuji, ta je pro dynamiku Rohlíku nezbytná :).

Zdeňka Svoboda
Head of PR
Rohlik.cz

 

Pravidelné monitoringy od společnosti Monitora se staly nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní zprávy a informace z trhu, které nás zajímají.

Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc.

Pavla Hobíková
PR manažerka
Mall Group

#

"Pravidelné monitoringy se staly nedílnou součástí naší každodenní práce."

Na spolupráci oceňuji hlavně flexibilitu a inovativní přístup. Velký počet zdrojů monitoringu, včasné informování a intuitivní prostředí aplikace je pro Monitoru samozřejmostí. Výraznou přidanou hodnotou je naprostá profesionalita a vstřícnost týmu Monitory.

Eva Kočicová
Tisková mluvčí
HPTRONIC

 

Aktuální informace o tom, co se o společnosti píše, jsou základem mé práce. Díky komplexnímu monitoringu jsem v obraze nejen já, ale i všichni mí kolegové. Důležité je pro nás i nastavení alertů u nadefinovaných zpráv po celých 24 hodin. A v neposlední řadě oceňuji možnosti analýz a zpracování dat v přehledné a intuitivní aplikaci.

Tomáš Kubík
Manažer komunikace
PENNY MARKET

#

"Aktuální informace jsou základem mé práce."

S Monitorou se fantasticky spolupracuje, mají skvělý servis hodný 21 století. Vždy vstřícně a ochotně komunikují a s jejich aplikací dokáže pracovat skutečně každý, protože je velmi intuitivní.

Pavla Brožková
Public relations
HBO Europe

#

"Monitora je pro nás spolehlivý partner."

 

Monitora je pro nás spolehlivý partner nejen v oblasti monitoringu médií, ale také monitoringu sociálních sítí. V rámci spolupráce s Monitorou oceňujeme zejména široké pokrytí monitorovaných zdrojů, přehledné zpracování výstupů a osobní přístup.

Andrea Trudičová
Specialista komunikace a PR
ČESKÁ BANKOVNÍ ASOCIACE

Na naších nástrojích staví svou komunikaci
stovky firem v ČR i zahraničí.

 

 

Monitoru v Czechitas používáme denně.
Je to skvělý nástroj k monitoringu výstupů v médiích.

Dokonalý zákaznický servis se pro Monitoru stal standardem, takže jakmile máme jakýkoliv dotaz, vím hned na koho se obrátit a on náš požadavek vyřeší opravdu rychle. Monitora je pro nás jednoznačnou volbou.

Přečtěte si více o Czechitas.

 

#

Jan Schönbauer
CZECHITAS

Media intelligence monitoring, který pomůže
posunout vaši komunikaci i značku.

#

Petr Leyer
Transparency International

Monitora nám pomáhá v boji proti korupci a hlídání veřejného zájmu.

Mediální monitoring jsme dříve dělali manuálně a vše jsme si složitě dohledávali. S Monitorou můžeme třídit a analyzovat informace, víme, o čem se píše v médiích i na sociálních sítích, a poznáme, které zdroje jsou nejdůležitější.

Přečtěte si, jak Transparency International využívá Monitoru

Začít hned

Vyzkoušejte moderní nástroj pro monitoring, měření a analýzu médií na dva týdny zdarma a bez závazku.