Menu

Reference


Vyzkoušet zdarma

Na Monitoře staví svou komunikaci a PR stovky spokojených klientů. Vyzkoušejte ji také, zdarma a bez závazků.

Monitoru používáme v České spořitelně již více než rok k absolutní spokojenosti! Vyhovuje nám, že máme na jednom místě monitoring a analytiku tradičních a sociálních médiích. Nástroj je zároveň uživatelsky přívětivý a velice snadno se ovládá.

Filip Hrubý
Vedoucí externí komunikace
Česká spořitelna 

Video Monitora v České spořitelně

 

#

"S Monitorou je skvělá spolupráce!"

 

S Monitorou je skvělá spolupráce! Cením si profesionality poskytovaného servisu – kvalitní přehled publicity je základ práce píáristy. V případě Monitory ještě doplněný přehlednou aplikací. Vážím si osobního přístupu a vstřícnosti, s jakou řeší individuální požadavky. Flexibilitu skutečně oceňuji, ta je pro dynamiku Rohlíku nezbytná :).

Zdeňka Svoboda
Head of PR
Rohlik.cz

 

Pravidelné monitoringy od společnosti Monitora se staly nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní zprávy a informace z trhu, které nás zajímají.

Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc.

Pavla Hobíková
PR manažerka
Mall Group

#

"Pravidelné monitoringy se staly nedílnou součástí naší každodenní práce."

Na spolupráci oceňuji hlavně flexibilitu a inovativní přístup. Velký počet zdrojů monitoringu, včasné informování a intuitivní prostředí aplikace je pro Monitoru samozřejmostí. Výraznou přidanou hodnotou je naprostá profesionalita a vstřícnost týmu Monitory.

Eva Kočicová
Tisková mluvčí
HPTRONIC

 

Aktuální informace o tom, co se o společnosti píše, jsou základem mé práce. Díky komplexnímu monitoringu jsem v obraze nejen já, ale i všichni mí kolegové. Důležité je pro nás i nastavení alertů u nadefinovaných zpráv po celých 24 hodin. A v neposlední řadě oceňuji možnosti analýz a zpracování dat v přehledné a intuitivní aplikaci.

Tomáš Kubík
Manažer komunikace
PENNY MARKET

#

"Aktuální informace jsou základem mé práce."

S Monitorou se fantasticky spolupracuje, mají skvělý servis hodný 21 století. Vždy vstřícně a ochotně komunikují a s jejich aplikací dokáže pracovat skutečně každý, protože je velmi intuitivní.

Pavla Brožková
Public relations
HBO Europe

#

"Monitora je pro nás spolehlivý partner."

 

Monitora je pro nás spolehlivý partner nejen v oblasti monitoringu médií, ale také monitoringu sociálních sítí. V rámci spolupráce s Monitorou oceňujeme zejména široké pokrytí monitorovaných zdrojů, přehledné zpracování výstupů a osobní přístup.

Andrea Trudičová
Specialista komunikace a PR
ČESKÁ BANKOVNÍ ASOCIACE

Na naších nástrojích staví svou komunikaci
stovky firem v ČR i zahraničí.

Monitoru v Czechitas používáme denně.
Je to skvělý nástroj k monitoringu výstupů v médiích.

Dokonalý zákaznický servis se pro Monitoru stal standardem, takže jakmile máme jakýkoliv dotaz, vím hned na koho se obrátit a on náš požadavek vyřeší opravdu rychle. Monitora je pro nás jednoznačnou volbou.

 

Přečtěte si více o Czechitas.

#

Jan Schönbauer
CZECHITAS

Media intelligence monitoring, který pomůže
posunout vaši komunikaci i značku.

#

Petr Leyer
Transparency International

Monitora nám pomáhá v boji proti korupci a hlídání veřejného zájmu.

Mediální monitoring jsme dříve dělali manuálně a vše jsme si složitě dohledávali. S Monitorou můžeme třídit a analyzovat informace, víme, o čem se píše v médiích i na sociálních sítích, a poznáme, které zdroje jsou nejdůležitější.

Přečtěte si, jak Transparency International využívá Monitoru

Pokladem každého PRisty jsou jeho mediální kontakty. Dříve bylo jejich získání obtížné, s Monitorou je to ale snadné: 

Díky funkci Medialist máme doslova na pár kliknutí přehled o nejaktivnějších novinářích, kteří se našim tématům věnují. Tiskové zprávy tak můžeme zasílat na správné kontakty a zařadit je do svých interních medialistů,“ říká Martina Plesníková, PR manažerka Díky, že můžem.

 

„Ze všeho nejraději mám ale mobilní aplikaci Monitora, díky které mám všechny důležité informace vždy po ruce. Nemusím se bát, že by mi něco uniklo i díky okamžitým upozorněním. Aplikace navíc funguje stejně spolehlivě jako desktopová verze a je pro uživatele přehledná.

 

 

 

 Přečtěte si více o Díky, že můžem →

#

Martina Plesníková

PR manažerka
Díky, že můžem

Začít hned

Vyzkoušejte moderní nástroj pro monitoring, měření a analýzu médií na dva týdny zdarma a bez závazku.