Menu

Veřejná správa

Monitoring pro státní správu a samosprávu má svá specifika. Nejde ani tak o sledování značky, jako o celkový mediální obraz úřadu a exponovaných osob, budování pozitivního obrazu a získávání zpětné vazby. Monitora nabízí lepší monitoring médií, na kterém staví svou komunikaci desítky subjektů státní správy a samosprávy od velkých ministerstev až po malá města.

Monitora je pro Národní galerii spolehlivým partnerem, u něhož oceňujeme zejména šíři zdrojů a přehledné zpracování.
Tereza Ježková
tisková mluvčí Národní galerie v Praze
Pravidelné monitoringy od společnosti Monitora se staly nedílnou součástí naší každodenní práce. 24/7 máme k dispozici relevantní zprávy a informace z trhu, které nás zajímají. Velmi oceňujeme také profesionalitu týmu, osobní přístup a snahu vyjít našim požadavkům vždy vstříc.
Pavla Hobíková
PR manažerka Mall Group
Monitora nám denně pomáhá získávat aktuální informace z monitoringu médií i rešerše z archivu.


David Kotora
PR manažer Transparency International

Monitora pro státní správu a samosprávu

Monitoring v reálném čase

O novém online článku víte do 5 minut.
Víte tedy, co se děje jako první a to vám dává informační náskok a čas na přípravu. Monitora je nejrychlejší monitoring v ČR.

O článku víte do 5 minut

monitoring-medii
upozornění
Okamžitá upozornění


Nastavte si notifikace podle toho, o čem chcete vědět prioritně. Například pokud o vás vyjde negativně laděný článek v médiích nebo když se v televizi zmíní některý člen zastupitelstva.

SMS notifikace

Monitoring sociálních sítí

Sledujeme nejen tisk, online, televizní a rozhlasové vysílání, ale také sociální sítě, diskuze, blogy a mikroblogy. Můžete tak sledovat zpětnou vazbu a reagovat na ní.

Naslouchejte lidem v online světě.

analyza-socialnich-siti
Přehledné reporty a analýzy

Nastavte si libovolný počet reportů, které systém rozešle na libovolné množství kontaktů. Report všem přijde ve správnou chvíli a vždy v designu a jen s informacemi, které si sami vyberete.

Pouze relevantní informace

Obsah v kontextu

Kontext je pro Monitoru důležitý stejně jako pro vás. Proto vám tištěné články pošleme včetně obrazového materiálu. K dispozici máte nejen titulní stranu, ale i stránky, které předcházejí a následují po vašem článku. To abyste vy nebo vaši nadřízení nepřišli o důležité souvislosti.

Stránka před, po i titulní strana

kontext
Vyzkoušet zdarma
Zkuste monitoring médií speciálně vyladěný pro veřejnou správu.
 

Petra Zsapka, vedoucí oddělení komunikace
Zastoupení Evropské Komise v ČR

 

Martin Ayer, strategický koordinátor komunikace
Karlova Univerzita